Kedves Vásárlóink!
2022. 09.01-től CSAK MAGÁNSZEMÉLYEKET SZOLGÁLUNK KI!
Ennek oka, hogy vállalkozásunk kisadózó formában működik, így a 2022. évi XIII. törvény 2022.09.01-től hatályos előírásai miatt nem származhat bevételünk kifizetőtől. Minden vásárlónkat magánszemélyként kezelünk, így a szolgáltatás díjának kifizetése is magánszemélyként terheli (nem áll módunkban olyam számla kiállítása, melyen adószám szerepel).
Köszönjük szíves megértésüket!
Rólunk írták
2017/01/09
Hétfőn délelőtt rendeltem, kedden reggel már kaptam az sms-t, hogy átvehetem a postán. Végig kaptam az értesítést, hogy mi történt a rendelésemmel. Bárcsak minden csomagküldés ilyen lenne! A szőnyeg olyan, mint a képen, csodálatos színei vannak és jó vastag. Köszönöm, nagyon örülök, hogy Önökre találtam, szívesen ajánlom másoknak is! Jó munkát és boldog új évet! ..

